Підключись сьогодні

 Підключити інтернет від КІМ - це просто!
 Вже прийняли рішення? Якщо КІМ - Ваш вибір надійного провайдера інтернет в вашому місті, то ми з радістю Вам допоможемо! Це просто як раз-два-три! Що необхідно для підключення інтернету від КІМ?
 Підключення відбувається за технологією Fast Ethernet за допомогою звичайної мережової картки, яка працює на швидкості 10/100 Мbps, тобто з вашої сторони потрібен лише комп'ютер з мережевою карткою, яка має RJ-45 роз'єм. Чи є Вона у Вас? Це легко перевірити через диспечер пристроїв Вашого комп'ютера або ноутбука. Також якщо у Вас вбудований Wi-Fi адаптер роз'єм не є необхідний. Ви можете скористатися маршрутизатором(роутером) Wi-Fi і підключити інтернет бездротово. В кожному будинку Провайдер встановлює комутатор. Ми здійснюємо розводку мережевих кабелів по будинку та підключаємо абонентів до свого обладнання. Від обладнання провайдера до квартири абонента підводиться окремий кабель, який з'єднує його комп'ютер з іншими комп'ютерами у будинку, районі, місті. Після того, як кабель заведено у приміщення його закінцовують роз'ємами або розеткою та вставляють в мережеву картку на комп'ютері замовника. Провайдер реєструє мережеве обладнання абонента, забезпечує конфігурацію підключення до мережі інтернет.
 Перевіряємо наявність технічної можливості підключення у консультанта по телефонуЗалишаємо заявку на підключення та скоро кращий інтернет буде й у вас вдома!
 Терміни підключення від 1-ого дня до 14 днів, в залежності по якій технології буде відбуватися підключення.

 Друзі та партнери:

mandaryn   uarnet    001    

kalush.in.ua

   

 
м. Калуш
б-р. Незалежності, буд. 6
(зі сторони 4-ьох доріг)
тел.: (03472) 70102
моб.: (068)1442227
(095)1984443
м. Долина
пр. Чорновола, буд. 10  
тел.: (03477) 27070
моб.: (066) 3894177
_
(с) 2013 Маліновський В. Б.

Структура власності